Bir toplumun kültür düzeyi yaşlılara verilen değerle ölçülür.
HAKKIMIZDA

2004 yılında yaşlılarımızın hayat kalitesini yükseltmek amacı ve “Bir toplumun kültür düzeyi yaşlılara verilen değerle ölçülür” ilkesiyle yola çıkan Koşuyolu Huzurevi, yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren çalışanların ve uzman personelin yetiştirilmesini desteklemeyi temel görev edinmiştir.

Yaşlı bakımı alanındaki hizmetlerin mükemmeliyet düzeyi, yaşlı ve yaşlı yakınlarının memnuniyetini artırmadaki kararlılığı, nitelikli ve deneyimli ekibi ile çağdaş altyapısı ve lider uygulamaları kurumumuzun temel felsefesini oluşturmaktadır.
Tüm hizmetlerimizi yürütürken en önemli insani değerlerden biri olan gülümsemeyi yüzümüzden eksik etmeden çalışır ve hizmet kalitesini daha da uzak ufuklara götürmek için uğraş veririz.

Özel hayatın gizliliğinden, tıbbi etikten ve kültürel değerlerimizden taviz vermeden çağdaş ve saygın hizmet yürütmek, Türkiye’deki geriatrik hizmetlerin standardını belirleyerek model oluşturmak ve alandaki diğer kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmek ulaşmak istediğimiz temel hedeftir.

İnsani değerlere ve uluslar arası sözleşmelere bağlı olarak faaliyet gösteren huzurevimiz hasta ve yaşlılara tüm teşekküllü bakım hizmeti verirken herhangi bir ırk, inanç, siyasal veya sosyal düzen ayrımı gözetmez.İhtiyaçlarına, inançlarına, haysiyetlerine ve yaşam tarzlarına tam olarak saygı gösterir.