Profesyonel Yaşlı Bakım Hizmetleri

Yaşlı Bakım evimizde tüm gün ve gece süren hizmet boyunca vardiyalı olarak doktor, sağlık hizmetleri koordinatörü, hemşire, sağlık memuru, uzman psikolog, sertifikalı bakım görevlileri ve temizlik elemanları görev yapar.

Yaşlıların ve tüm kuruluşumuzun güvenliğinden sorumlu güvenlik görevlilerimiz gece – gündüz yirmi dört saat hizmet vermektedir. Ayrıca yaşlı yakınlarımıza danışmanlık hizmeti veren uzman sizinledir. Uzman Psikolog ve Genel Koordinatör aracılığı ile yaşlınızın hastalığı ve genel durumu hakkında bilgi alabilir, günlük vital bulgularını öğrenebilirsiniz.

Sağlık ve Bakım

Yaşlı Bakım Merkezimizde 24 saat doktor ve sağlık personeli desteği ile profesyonel bakım hizmeti verilmektedir. Yaşlılarımızın tüm ilaçlarının takibi doktorumuz ve sağlık ekibimiz tarafından titizlikle yapılır. Serum ve diğer medikal ihtiyaçların takip ve tedariki de aynı ekip tarafından yürütülür. Yaşlılarımızın tansiyon, şeker, nabız, ateş ve kilo takipleri günlük olarak yapılarak dosyalanır.

Profesyonel bakım hizmetleri kapsamında; Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, demans, kanser, hipertansiyon, kalp hastalıkları, diyabet, yaşlılıkla ortaya çıkan uyum sorunları ve psikolojik rahatsızlıklar alanlarında hizmet sunulmaktadır. Ayrıca, kısmen ya da tamamen yatağa bağımlı, felçli, kalça ve kemik kırığı olan veya ameliyat sonrası bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımıza hizmet verdiğimiz iki Yoğun Bakım Ünitesi de mevcuttur. Özel bakım ünitelerimiz son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

Beslenme

Bakım evimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Yaşlılarımızın istekleri doğrultusunda, her öğünde en az üç çeşit yemek hazırlanmaktadır. Yemeklerimiz özel diyetisyen gözetiminde yaşlıların sağlık durumları dikkate alınarak hazırlanıp, yemek yiyemeyecek durumda olan yaşlılarımıza yemekleri görevlilerimiz tarafından yedirilmektedir.