ETKİNLİKLER

Profesyonel bakımın olmazsa olmaz en önemli unsurlarından biri olan uğraşı terapileri ve sosyalleşme, kurumumuzda asla ihmal edilmez ve hizmet anlayışımızın temelinde yatar. Huzur evimiz keyif ve eğlence dolu bir sosyal ortam yaratırken,  yaşam kalitesini arttıran diğer faaliyetleri ile de yeni bir hayat alternatifi sunar.

✓ Psikoloji ve Sosyal Destek Aktiviteleri

Konuklarımızın yaşıtlarıyla bir araya gelerek, sosyal ilişkiler kurdukları partiler, özel gün kutlamaları, geziler, müzik ve dans akşamları, film gösterimleri, piknikler ve açık hava yemekleri, uğraşı faaliyetleri, el sanatları, resim çalışmaları gibi motivasyon yükseltmek amacıyla yapılan faaliyetlerdir. Bu tür çalışmalar yaşlılarımızın hayata bağlılığını ve mutluluğunu arttırmaktadır.

✓ Egzersiz ve Spor Aktiviteleri

Sağlıklı ve aktif bir yaşam için kaslarda toparlanma ve belirgin bir kuvvet artışı kazandırmaya yönelik düzenli egzersiz programları ve keyifli fiziksel aktiviteler ile misafirlerimize yüksek moral sağıyoruz.

✓ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Yaşam kalitesini önemli ölçüde etkileyen ya da kişiyi sosyal yaşamdan koparıcı nitelikteki rahatsızlık ve engellilik durumlarının iyileştirilmesine yönelik özel koruyucu ve tedavi edici terapiler uygulanır.