Dönemsel Yaşlı Bakımı

İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan yaşlı bakım merkezimizde sevgi ve şefkate dayalı hizmet anlayışıyla kendi başına yaşamını idame ettiremeyen, ileri yaştaki kişilerin bakımına çözüm sunuyoruz. Misafirlerimizin ister belirli bir süre boyunca ister sürekli olarak bakımını yapıyoruz.

Yaşlı yakınlarına kendi imkanları ile bakan ailelerimize hastalık, seyahat, süreli izinler, ailevi problemler, psikolojik sıkıntılar v.b sorunların olduğu zamanlarda merkezimiz dönemsel yaşlı bakım hizmeti vermektedir.

Bakım evimizde konaklayan tüm misafirlerimizde olduğu gibi yaşlı yakınınızın rutin banyo ve tuvalet ihtiyaçları ve diğer temizlik, bakım ihtiyaçları, giyinme, soyunma ve diğer günlük aktiviteleri, ilaç kullanımı, fizik tedavi egzersizleri  ve diğer sosyal aktiviteler alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır. Ayrıca alzheimer, demans ve geriatrik problemleri olan yakınlarınızın devam eden tedavileri de uzman hekim kadromuz ile sürekli olarak takip edilmekte ve tedavileri yürütülmektedir.