Doktor Hizmetleri

Yaşlı Bakım Merkezimizde 7/24 doktor ve sağlık personeli desteği ile profesyonel bakım hizmeti verilmektedir.

Doktor hizmetleri kapsamında; Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı, demans, kanser, hipertansiyon, kalp hastalıkları, diyabet, yaşlılıkla ortaya çıkan uyum sorunları ve psikolojik rahatsızlıklar alanlarında hizmet sunulmaktadır. Ayrıca, kısmen ya da tamamen yatağa bağımlı, felçli, kalça ve kemik kırığı olan veya ameliyat sonrası bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımıza hizmet verdiğimiz iki Yoğun Bakım Ünitesi de mevcuttur.

Özel bakım ünitelerimiz, kumanda kontrollü otomatik hasta yatakları, havalı yataklar, aspirasyon cihazları, EKG makinesi, monitör, sterilizatör, oksijen tüpü, steril pansuman aletleri, nebulizatör, serum, mama pompası gibi medikal malzeme ve cihazlarla donatılmıştır.

Yaşlılarımızın tüm ilaçlarının takibi doktorumuz ve sağlık ekibimiz tarafından yapılır. Serum ve diğer medikal ihtiyaçların takip ve tedariki de aynı ekip tarafından yürütülür.

Yaşlılarımızın tansiyon, şeker, nabız, ateş ve kilo takipleri günlük olarak yapılarak dosyalanarak günlük vital bulguları ve genel sağlık durumu hakkında yakınlarına bilgi verilir.